Geodezja

Geodezja

Proponujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, głównie mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a szczególnie pomiarami geodezyjnymi. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i instytucji. Nasza spółka ma przeszło 20-letnią tradycję, co gwarantuje, że zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia i inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych i urządzeń infrastruktury technicznej, i również przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Na dodatek, paramy się także podziałami i rozgraniczeniami nieruchomości i wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac realizowanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych i gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy detal, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością i dokładnością. Do zakresu naszej działalności powinno się także dużo innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii i teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest ukontentowanie klienta, więc prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości i należytej staranności. Fachowość to dla nas osnowa, wobec czego w toku wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy szczegół i wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci w większości wypadków do nas wracają.

Na dodatek, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 12.01.2021 22:20:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.