Odłącznik ozk

Odłącznik ozk

Firma TOMELPOL to doświadczona spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie trudni się sprzedażą wysyłkowa wielu produktów na terenie całego kraju. Są to różnego typu aparaty a także urządzenia. Wybór jest niezwykle ogromny. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje też termików. A także oczywiście można zakupić także zwalniak eb (czy innego gatunku) albo włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na łatwy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do dwudziestu dni. W dodatku wprowadza ciekawe promocje. Asortyment, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod a także tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Z kolei styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są jednakowo do przekaźnika elektromagnetycznego pod względem budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeżeli chodzi o wspomniany zwalniak eb, to znaczy jego osoba inaczej nazywany luzownikiem a także ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią siłą. Wykorzystywane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych a także w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Z kolei włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć a także przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego a także stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może znajdować się powietrzny, izolacyjny lub posiadać konstrukcję otwartą. A także jest wyposażony w napęd ręczny a także elektromangesowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 15.04.2021 17:59:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.