Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

El-Tech to profesjonalna firma, która od 2006 roku, wykonuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie oferuje, są całkowicie kompleksowe. Dotyczą szczególnie montażu instalacji elektrycznych. Ale także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, jak również naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN a oprócz tego próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one realizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. żeby uzgodnić odpowiednie zasady partnerstwa czy współpracy, wypada skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Wiele czynności pomiarowych i również równocześnie konserwacyjnych, jakimi zajmują się specjaliści z EL-Tech, zapewnia owszem prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, a w szczególności tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy w szeregu przypadków dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji a oprócz tego wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki bardzo nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. realizowane z użyciem niezwykle rozległej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych niezwykle ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 24.05.2021 06:52:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *