Studio fotograficzne

Studio fotograficzne

Profesjonalna fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów internetowych i restauracji, a atrakcyjne zdjęcia przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne trudni się w fotografii, która gwarantuje udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, trudniącymi się w fotografii produktowej i kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę w czasie robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Klient robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję na bazie wyglądu produktu na zdjęciu. Także przed wizytą w restauracji bez liku osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu i ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy i dobrej jakości sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji towar jest przygotowywany, następnie odpowiednio ustawiony i oświetlony. Wykonane zdjęcia zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Dzięki temu towar będzie wyglądał realistycznie, a naraz atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy dwa rodzaje zdjęć. Popularny packshot to sam towar ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne zdjęcia, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, nabywca jest w stanie zobaczyć każdy szczegół produktu a oprócz tego jego faktyczny kształt i rozmiar. Specjalizujemy się także w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że nabywca nabierze ochoty na posiłek i ochoczo zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy towarów wymaga odpowiedniego przygotowania i używania dobrego sprzętu. Skutkiem tego wskazane jest nam powierzyć egzekucja zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co bez wątpliwości przełoży się na większą sprzedaż.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 08.03.2021 02:39:04)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.