Sztancowanie Łódź

Sztancowanie Łódź

Strona internetowa inexdruk.pl proponuje usługi drukarskie oraz rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wybór usług oferowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące współpracować z firmą o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości i będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Mało tego podmiot posiada własne studio projektowe i DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Nieustanne rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z nowoczesnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, i UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Wśród usług znajdują się ulotki medyczne – ich nakład, projektowanie, i uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną ofertą w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny i przez e-mail.

Druk opakowań to kolejna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania oraz kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi działanie obejmującą współprace lecz i z klientami rodzimymi, ale również z zagranicznymi.

Po więcej informacji oraz niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 10.06.2021 17:17:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.