Zmywacz do kleju

Zmywacz do kleju

Firma ABS-JET to powstała w 2001 roku kompetentna, małopolska firma mająca własny sklep ecommerce. Proponuje głównie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Oprócz tego, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, i zajmuje się dostawą różnego rodzaju wysokiej klasy kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W dodatku również: części zamiennych a także akcesoriów Między nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i systemy wizyjne. Przyrządy mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest również autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a także Saturn. To nie wszystko. Nadto jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma on eteryczny aromat pomarańczy i służy zaiste do dokładnego usuwania klejów na skwar, nawet lepiej do zmywania wałków etykieciarek a także smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy kupujący znajdzie do tej pory szalenie wysokiej klasy różnorakie

środki czystości a także kosmetyki marek Stoko Skin Care a także Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. A oprócz tego bezustannie udoskonala własne towary. Ażeby zakupić ustalony produkt, np. drukarki przemysłowe, wystarczy się zalogować, na następnie ukończyć poszczególne kroki. Odbywa się to w prosty droga. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można także na niej dotrzeć na bardzo ciekawe promocje. Jednakże w razie jakichkolwiek pytań, można wpisać albo zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 05.03.2021 19:30:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *